Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin:
info@explika.cz
 • Čeština
 • English
 • Deutsch
 • Italiano
 • Slovenčina
 • Polski

Francouzština

Naše agentura poskytuje překlady a další jazykové služby v desítkách jazyků a Francouzština je jedním z nich. Ale pozor! Není překlad jako překlad. Jednotlivé varianty produktů, které nabízíme, jsou střiženy tak, aby vyhovovaly nejrůznějším potřebám – ať už jde o kreativní korekturu či soudně ověřený překlad. Pokud vás zajímá, jaké produkty nabízíme, nebo si nejste jisti, jaká varianta by pro vás byla nejlepší, proklikejte se naším přehledným formulářem níže a rovnou odešlete nezávaznou poptávku.

Jazyková kombinace:

swap

Produkt:

Popis produktu

Překlad profesionálním překladatelem, který je rodilým mluvčím cílového jazyka a má zkušenosti s překladem v příslušném oboru, a následná standardní kontrola kvality.
Překlad profesionálním překladatelem, který je rodilým mluvčím cílového jazyka a má zkušenosti s překladem v příslušném oboru, korektura druhým překladatelem se stejnou kvalifikací a následná standardní kontrola kvality.
Překlad profesionálním překladatelem, který je rodilým mluvčím cílového jazyka a má zkušenosti s překladem v příslušném oboru, následná standardní kontrola kvality a úřední ověření soudním tlumočníkem.
Kreativní překlad profesionálním překladatelem, který je rodilým mluvčím cílového jazyka, odborníkem na reálie cílové kultury a má zkušenosti s překladem v příslušném oboru, následná standardní kontrola kvality a jednojazyčná předtisková korektura.
Srovnávací korektura profesionálním překladatelem, který je rodilým mluvčím cílového jazyka a má zkušenosti s překladem v příslušném oboru, a následná standardní kontrola kvality.
Korektura jazykovým specialistou, který je rodilým mluvčím cílového jazyka a má zkušenosti s texty z příslušného oboru.
Ústní překlad umožňující komunikaci mezi lidmi, kteří nehovoří společným jazykem.

Příklad použití

Náš nejprodávanější produkt určený pro většinu běžných použití: interní předpisy, smlouvy, dokumentace k výběrovým řízením, technické manuály, bezpečnostní listy.
V rámci tohoto produktu překládáme materiály určené pro komunikaci s klienty, ať už jde o produktové informace, marketingové texty či firemní prezentace, dále webové stránky a dokumenty určené k tisku.
Jedná se o překlady dokumentů potřebných k úředním úkonům v cizojazyčném prostředí, ať už jde o rodné listy, univerzitní diplomy, povolení, licence, certifikáty či smlouvy.
V rámci tohoto produktu se lokalizují webové stránky či mobilní aplikace a překládají materiály určené pro komunikaci s klienty. Součástí produktu je zevrubná rešerše reálií cílové kultury a kontrola autentičnosti výsledného sdělení.
V rámci tohoto produktu provádíme korekturu všech typů textů. Cílem je ověřit správnost a zvýšit kvalitu překladů, ať už jde o překlady vyprodukované jiným dodavatelem, jehož práci si chcete ověřit, nebo překlady vyprodukované interně pracovníkem bez překladatelské kvalifikace.
V rámci tohoto produktu provádíme korekturu textů vyprodukovaných rodilými i nerodilými mluvčími cílového jazyka. Cílem je zvýšit kvalitu textů.
Konference, pracovní schůzky

O jazyku

Ukázka

Odkud pracují naši překladatelé

Francouzština patří do skupiny románských jazyků, které vznikly z latiny, ale byla ovlivněna i keltskými jazyky a germánským jazykem po-římských franských dobyvatelů. Je mateřským jazykem více než 100 milionů lidí a druhým jazykem dalších 190 milionů. Dalších 200 milionů lidí se dorozumí francouzsky jako cizím jazykem. Nevýznamnější počet mluvčích pochází z 54 různých zemí, a mluví se jí především ve Francii, Belgii, Švýcarsku, Lucembursku, Monaku, Kanadě a řadě zemí ve frankofonní Africe. Až do poloviny 20. století byla francouzština mezinárodním diplomatickým jazykem a jazykem evropských vzdělanců. Dnes je 7. nejrozšířenějším jazykem na světě a v organizacích jako EU, NATO nebo OSN slouží jako hlavní komunikační jazyk. Z francouzštiny pochází velká část mezinárodních slov. Až 70 % slov v dnešní angličtině má francouzský původ. Patří mezi nejsložitější jazyky světa především kvůli svému pravopisu, výslovnosti a gramatice.
Brussels, Gent, Halle, Bruges, Hasselt, Leuven, Antwerp, Mechelen, Mons, Ath, Ottawa, Toronto, Hamilton, Kingston, Montreal, Cambridge, Calgary, Vancouver, Winnipeg, Victoria, Paris, Cannes, Brest, Grenoble, Dion, Nice, Lyon, Marseille, Toulouse, Versailles, Zurich, Geneva, Basel, Lausanne, Bern, Belmont, Montreux, Luxembourg, Eischen, Niederanven, Strassen, Monaco Ville, Kigali, Butare, N\'Djamena

Vybraný produkt rovnou objednejte

  Nepřejete si vyplňovat formulář výše?

  Napište nám
  info@explika.cz
  nebo zavolejte
  +420 606 024 200