Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin:
info@explika.cz
  • Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Italiano

Další reference

Na spolupráci s Explikou si ceníme především vysoké úrovně překladu u odborných právních textů. Pochválit musím i flexibilitu a schopnost vyhovět i urgentním poptávkám.

Jiří Pour

advokát, partner

coLEGAL s.r.o., advokátní kancelář

Explika pro nás zpracovala už hezkou řádku našich překladatelských projektů. Rádi s nimi spolupracujeme, protože jsou pro nás důvěryhodnými a spolehlivými partnery: dobrá kvalita překladů, dodržování technických pokynů, slušné ceny a žádná zpoždění!

Laurence Pagnon

ředitelka projektů a služeb

Parléclair

S Explikou spolupracujeme už nějakou dobu a s jejich službami, spolehlivostí a vysokou kvalitou překladů jsme maximálně spokojeni. Překlady vždy dostaneme v dohodnutém termínu.

Gabriele Walter

generální ředitel

Walter International

S Explikou spolupracujeme již řadu let a naše zkušenosti jsou jen a jen pozitivní. Osvědčili se jako spolehlivý partner, který nabízí širokou škálu jazyků za slušné ceny a se zárukou včasného dodání. Těšíme se na pokračování naší spolupráce i v budoucnu!

Daria Manova

vedoucí koordinátorka projektů

Norsk Språkservice Language Services

Společnost Explika s. r. o. nám „ušila“ služby podle našeho přání. Nadchlo mne, že dokázala s nečekanou vstřícností a pochopením operativně reagovat na naše specifické potřeby.

Rut Kolínská

zakladatelka hnutí mateřských center v České republice

S Explikou spolupracujeme již řadu let. Důvod je prostý: Explika bere ohled na konkrétní potřeby každého zákazníka a snaží se mu nabídnout vždy vhodné a profesionální řešení jeho požadavku. Takové služby jsou pro nás klíčové, a proto se těšíme na další pokračování dobré spolupráce.

Jörg Schröder

manažer překladů

unique Technische Kommunikation GmbH

Explika poskytuje kvalitní překlady v celé řadě jazyků. Všechny projekty jsou vždy hotové v termínu. Výborná spolupráce.

Frans Van Twist

zakladatel

Vertaalburo Van Twist

Na všechny naše e-maily a prosby o cenovou nabídku obdržíme vždy odpověď obratem. Stejně tak rychle jsou zpracovány i naše zakázky – navíc i velmi profesionálně. Spolupráce s Explikou probíhá ukázkově a můžu ji jedině doporučit.

Annette Sghaier

Sghaier Translation