Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin:
info@explika.cz
  • Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Italiano
  • Slovenčina
  • Polski

Další reference

Překlady od Expliky nikdy nezklamou, ať potřebujete přeložit dokument čítající mnoho stran, nebo jednu větu, ale zato hned do několika jazyků, včetně exotických. :) Spolupráce je vždy příjemná, velmi si cením jejich rychlosti i profesionálního přístupu.

Lenka Hanzlíková

tisková mluvčí

Městská knihovna v Praze

Na spolupráci s Explikou si ceníme především vysoké úrovně překladu u odborných právních textů. Pochválit musím i flexibilitu a schopnost vyhovět i urgentním poptávkám.

Jiří Pour

advokát, partner

coLEGAL s.r.o., advokátní kancelář

Explika pro nás zpracovala už hezkou řádku našich překladatelských projektů. Rádi s nimi spolupracujeme, protože jsou pro nás důvěryhodnými a spolehlivými partnery: dobrá kvalita překladů, dodržování technických pokynů, slušné ceny a žádná zpoždění!

Laurence Pagnon

ředitelka projektů a služeb

Parléclair

S Explikou spolupracujeme už nějakou dobu a s jejich službami, spolehlivostí a vysokou kvalitou překladů jsme maximálně spokojeni. Překlady vždy dostaneme v dohodnutém termínu.

Gabriele Walter

generální ředitel

Walter International

S Explikou spolupracujeme již řadu let a naše zkušenosti jsou jen a jen pozitivní. Osvědčili se jako spolehlivý partner, který nabízí širokou škálu jazyků za slušné ceny a se zárukou včasného dodání. Těšíme se na pokračování naší spolupráce i v budoucnu!

Daria Manova

vedoucí koordinátorka projektů

Norsk Språkservice Language Services

Explika se osvědčila jako spolehlivý partner v mnoha různých překladových projektech. Každý překlad byl vypracován včas a kvalitně. S tímto týmem pracujeme již řadu let a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

Željka Sauka

Project Manager/Lead Linguist

Stentor

S firmou Explika spolupracujeme již řadu let. Oceňujeme zejména rychlost, flexibilitu a fair cenu.

Společnost Explika s. r. o. nám „ušila“ služby podle našeho přání. Nadchlo mne, že dokázala s nečekanou vstřícností a pochopením operativně reagovat na naše specifické potřeby.

Rut Kolínská

zakladatelka hnutí mateřských center v České republice

S Explikou spolupracujeme již řadu let. Důvod je prostý: Explika bere ohled na konkrétní potřeby každého zákazníka a snaží se mu nabídnout vždy vhodné a profesionální řešení jeho požadavku. Takové služby jsou pro nás klíčové, a proto se těšíme na další pokračování dobré spolupráce.

Jörg Schröder

manažer překladů

unique Technische Kommunikation GmbH

Explika poskytuje kvalitní překlady v celé řadě jazyků. Všechny projekty jsou vždy hotové v termínu. Výborná spolupráce.

Frans Van Twist

zakladatel

Vertaalburo Van Twist

Na všechny naše e-maily a prosby o cenovou nabídku obdržíme vždy odpověď obratem. Stejně tak rychle jsou zpracovány i naše zakázky – navíc i velmi profesionálně. Spolupráce s Explikou probíhá ukázkově a můžu ji jedině doporučit.

Annette Sghaier

Sghaier Translation

S Explikou spolupracujeme už řadu let. Překlady, které pro nás vypracovali, byly vždy velmi kvalitní a mohli jsme se spolehnout na to, že budou hotové v požadovaném termínu. Platí to pro celou řadu jazyků a různé typy textů, ať už technických nebo vědeckých. V naší spolupráci budeme zcela jistě pokračovat.

Wolfgang Teichmann

zakladatel

Übersetzungsbüro Teichmann

Máme za sebou dlouholetou, skvěle fungující a navíc velmi příjemnou spoluprací s Explikou. Profesionální projektoví manažeři jsou vždy k dispozici, vždy dobře naladěni a ochotní a snaží se najít pro zákazníka ta nejlepší řešení i u komplikovaných projektů.

Françoise Bloch

zakladatel

LINGUALEX