Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin:
info@explika.cz
  • Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Italiano
  • Slovenčina
  • Polski

Co nabízíme

Překlady, korektury 
a lokalizace

Překlady a korektury jsou hlavní náplní naší činnosti. Nezáleží na tom, jste-li soukromá osoba nebo firemní klient, potřebujete-li přeložit rodný list nebo technický manuál, lokalizovat webové stránky nebo videohru či zkorigovat již existující texty: vždy vám poskytneme kvalitní služby za férovou cenu. Navíc s bleskurychlou a flexibilní zákaznickou podporou.

Posteditace 
a umělá inteligence

V rychle se měnícím světě moderních technologií držíme krok s dobou. Nebojíme se inovací, protože víme, že dokážou lidem usnadnit práci, nikoli je však nahradit. Ve správných a profesionálních rukou umí strojový překlad a další nástroje související s umělou inteligencí zvýšit efektivitu a snížit náklady – to vše při zachování kvality, na kterou jste zvyklí.

Transkreace
a copywriting

Připravujete reklamní kampaň a chcete oslovit zákazníky z nových trhů? Potrpíte si ve své firemní komunikaci na slovní hříčky a neotřelý styl? Nebo prostě jen chcete mít jistotu, že vaše texty trefí do černého v každém jazyce? Ať tak či onak, naši kreativní překladatelé a copywriteři vám pomůžou vystoupit z řady a vykouzlit texty, na které lidé nezapomenou.

Soudní překlady

Potřebujete soudní překlad vysvědčení, diplomu, oddacího listu nebo ověřených kopií firemních dokumentů? Flexibilně vám dodáme překlad opatřený razítkem soudního tlumočníka v prakticky jakékoliv jazykové kombinaci. Spolupracujeme se soudními překladateli u nás i v zahraničí. Pro vaše dokumenty navíc dokážeme zajistit i apostilu nebo vyšší stupeň legalizace.

Tlumočení

Zajistíme vám profesionální tlumočení, kdykoli a kdekoli budete potřebovat. Pořádáte konferenci, školíte zahraniční pracovníky, máte obchodní jednání nebo hledáte někoho, kdo odtlumočí svatební obřad? Jsme tu pro vás. Jednoduše nám zašlete své požadavky a my pro vás najdeme vhodného tlumočníka a sestavíme rozpočet pro jakoukoli lokaci a jazykovou kombinaci.

Titulkování
a voiceover

Chcete opatřit cizojazyčnými titulky propagační video své firmy nebo vlastní krátký film? Sháníte rodilé mluvčí, kteří by nahráli instruktáž pro zahraniční kolegy nebo reklamní spot? Nebo chcete jen lépe porozumět oblíbeným videím na YouTube? Nezáleží na tom, jak malé či velké jsou vaše cíle – náš zkušený tým najde vždy optimální řešení k jejich realizaci.

Výuka jazyků

Sháníte lektora na soukromou či firemní výuku nebo preferujete skupinové lekce a interakci s ostatními? Vyberete si z nabídky běžných jazyků nebo vás zajímají ty exotické? Nejsme obyčejná jazykovka. Spojte se s námi a popište nám svou představu. Ve spolupráci s našimi lektory dokážeme připravit kurzy podle vašich představ – v naší učebně, u vás i v terénu.

Poradenství 
a konzultace

Chystáte se vstoupit no nový trh nebo potřebujete probrat vhodnou lokalizační strategii pro své produkty či služby? Nevíte si rady s nástrahami cizích jazyků nebo byste rádi získali nezávislý posudek na své texty? Ve spolupráci se zkušenými právníky, účetními i lingvisty nabízíme profesionální konzultace a poradenství – pro (téměř) všechny životní situace.

Účetnictví

Hledáte zkušené znalce zákrut českého daňového řádu? Rozrůstá se vám firma a ocenili byste pomoc s účetnictvím? Nebo působíte na českém trhu nově a chcete mít jistotu, že vaše daňové přiznání odpovídá pravidlům a zbytečně nepřeplácíte? Obraťte se na nás a mějte o starost míň. Díky zázemí překladatelské agentury dokážeme nabídnout výhodné balíčky služeb na míru.

Formátování, 
DTP a grafika

Potřebujete rychle převést stovky naskenovaných dokumentů do editovatelné podoby? Chcete, aby vaše technické výkresy, grafy a tabulky byly stejně úhledné i v překladu? Zápolíte s propagačními materiály v InDesignu a ocenili byste pomoc bez nutnosti najímat grafika? Náš zkušený tým vám pomůže i ve zdánlivě neřešitelných situacích a v prakticky jakémkoli formátu.