Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin:
info@explika.cz
  • Čeština
  • English
  • Deutsch
  • Italiano
  • Slovenčina
  • Polski

Co nabízíme

Překlad a lokalizace

Překlady jsou hlavní náplní naší činnosti. Nezáleží na tom, jestli jste soukromá osoba nebo firemní klient, jestli potřebujete přeložit rodný list, webové stránky nebo technický manuál, vždy vám dodáme kvalitní překlady za přiměřenou cenu. Díky naší flexibilní zákaznické podpoře se můžete kdykoli informovat, jaký je stav zpracování vaší zakázky a dokonce i měnit parametry objednávky.
Zobrazit více

Korektury, transkreace a copywriting

Vstupujete na nové trhy a potřebujete cizojazyčné propagační materiály? Nestačí vám pouhý překlad jejich české verze? Nejste spokojeni s kvalitou textu, který pro vás vytvořil jiný dodavatel? Spolupracujeme s korektory, kreativními překladateli a copywritery po celém světě, takže vám můžeme dodat autentický text ušitý na míru cílovému trhu.
Zobrazit více

Soudní překlad

Potřebujete soudní překlad diplomu, smluv nebo notářsky ověřených kopií dokumentů? Flexibilně vám dodáme překlad ověřený razítkem soudního tlumočníka v jakémkoli nabízeném jazyce. Spolupracujeme se soudními překladateli a zahraničními konzuláty, takže pro vaše dokumenty není problém získat i apostilu nebo vyšší stupeň legalizace.
Zobrazit více

Tlumočnické služby

Poskytujeme profesionální tlumočení, kdykoli a kdekoli ho potřebujete. Jednoduše nám zašlete své požadavky a my pro vás najdeme vhodného tlumočníka a sestavíme rozpočet pro jakoukoli lokaci a jazykovou kombinaci.
Zobrazit více
Těšíme se na spolupráci

Rádi vám připravíme bezplatnou cenovou nabídku na jakoukoli z našich služeb.

Nezávazně poptat